AKTUÁLNĚ

Pracujeme pro Vás i nadále

Jsme připraveni a schopni realizovat Váš projekt i během současných opatření Vlády ČR související s šířením onemocnění COVID-19, a to i s dodržením všech doporučení k minimalizaci nepotřebných osobních kontaktů.

Úvodní diskusi o Vašem záměru umíme uskutečnit na dálku. Pošlete nám poptávku s Vašimi požadavky, nezapomeňte prosím na fotografie. My Vám zašleme návrh včetně výkresů, technologického postupu a hrubého harmonogramu.

Zaměření místa realizace provedeme dle Vašeho návrhu a s ohledem na platná hygienická doporučení.

Naši hlavní dodavatelé německý výrobce zastřešení a stínící techniky Weinor a anglický výrobce terasových prken Millboard dodávají své produkty bez omezení.

Během instalace používáme roušky, které si pravidelně během dne měníme. Před kontaktem s majiteli si bereme vždy roušku čistou. Večer vše vypereme sterilizačním způsobem, abychom měli druhý den zase vše čisté.

Díky naši pečlivě připravené dokumentaci se během instalace s klienty prakticky nemusíme stýkat. A přesto vše proběhne k plné spokojenosti. Vycházíme z naší osmileté zkušenosti.

Pokud budete mít o naši pečlivou práci zájem, můžeme Vás ujistit, že budete s výsledkem plně spokojeni. Neohrozíme Vás ani Vaše blízké. Jste pro nás tím, proč jsme tady.

Ze zákulisí výrobce weinor

Německý výrobce weinor, jehož produkty vám nabízíme, provedl opatření k ochraně svých zaměstnanců a výrobu svých produktů nepřerušil.