Tento produkt byl vyřazen z prodeje

Markýza Livona

Livona je zosobněním čistoty
a jednoduchosti
otevřené markýzy.

Základ minimalistického designu spočívá v propracované konstrukci bez zbytečných a rušivých prvků. Livona působí nezvykle vzdušně díky možnosti použití pouze 2 konzol až do rozměru 6 x 3,5 m.

„Dokonalosti není dosaženo tehdy, když už není co přidat, ale tehdy,
když už nemůžete nic odebrat.“
– Antoine de Saint-Exupéry.

Prohlédněte si galerii fullscreen

otevřená markýza Livona
4 x 3 m

od 81 000 Kč s 12% DPH
včetně montáže, bez dopravy, kotvícího, těsnícího a elektroinstalačního materiálu
konstrukce: hliník, práškové lakování
látka: látky z kolekce My Collections
výrobce: weinor (Německo)
šířka: do 7 m / 12 m dvojmodul
výsuv: do 4 m
dodání: od 3 týdnů

Livona maximálně zdůrazňuje čistotu a jednoduchost otevřené markýzy. Základ čistého a minimalistického designu spočívá v inteligentní technologii: téměř ukrytý zadní podpěrný profil navíjecí roury, propracovaný závěs ramen a štíhlý čelní profil.

LED verze je tvořena efektními světelnými bočnicemi a světelným panelem. Markýzu lze doplnit o stříšku, která ji v zataženém stavu ochrání před znečištěním. Volba křížených ramen místo standardních umožňuje dosáhnout většího výsuvu než je šířka. Ve spojení s navíjecím volánem markýza zajistí i svislé zastínění prostoru terasy před sluncem nebo pohledy sousedů. Hledáte-li stylovou otevevřenou markýzu bez kompromisů, je Livona správnou volbou.

Pro markýzu Livona platí:

  • Můžete si vybrat ze 47 standardních barev konstrukce nebo 9 speciálních trendových barev. Za příplatek také jakoukoliv jinou barvu RAL.
  • Verze Livona LED má integrované osvětlení s intenzitou regulovatelnou dálkovým ovladačem.
  • Konstrukce je vyrobená ze slitin hliníku. Šrouby a čepy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.
  • Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních, impregnovaných látek s vysokou pevností, garantovanou barevnou stálostí a odolností proti plísním a hnilobě. Speciální úprava látek odpuzuje nečistoty a je zárukou snadné údržby.
  • Použití high-tech pásku v ramenech konstrukce zajišťuje tichý a přesný chod markýzy. Životnost je neuvěřitelných 100 tisíc cyklů. Na ramena je poskytována 10letá záruka.
  • Motorické ovládání markýzy je standardem, je také možné manuální ovládání.
  • U motorického ovládání si můžete vybrat z široké nabídky čidel počasí, které automatizují provoz a zajistí ochranu markýzy před zničením silným větrem.
  • Pro širší využití markýzy nabízíme sálavé topidlo Tempura (infrazářič) nebo integrované osvětlení. Díky tomuto příslušenství budou vaše chvíle strávené na terase příjemnější a delší.