Tento produkt byl vyřazen z prodeje

Luxusní markýza Zenara

Zenara je luxusní
kazetová markýza nové generace.

Výjimečná markýza pro výjimečné bydlení. Čistý design bez viditelných šroubů a konzol dělá ze Zenary nejlepší volbu nejen pro moderní architekturu. Důkazem toho je i cena za inovaci Innovation price 2012 R+T Stuttgart.

Prohlédněte si galerii fullscreen

kazetová markýza Zenara

konstrukce: hliník, práškové lakování
látka: látky z kolekce My Collections
výrobce: weinor (Německo)
šířka: do 6,5 m
výsuv: do 4 m
dodání: od 3 týdnů

Markýza se instaluje pouhými 2 konzolami ukrytými v kazetě. Tento unikátní dvojbodový systém upevnění byl dosažen použitím technologie, která se využívá při stavbě mostů. Integrované komponenty, inteligentní technologie a LED osvětlení je zde prezentováno v nezaměnitelném designu. Bezkonkurenčně nejlepší markýza současnosti, která ve Vás zanechá dojem.

Ukázka zastínění markýzou Zenara
Ukázka zastínění markýzou Zenara

Pro markýzu Zenara platí:

  • Můžete si vybrat ze 47 standardních barev konstrukce nebo 9 speciálních trendových barev. Za příplatek také jakoukoliv jinou barvu RAL.
  • Verze Zenara LED má integrované osvětlení s intenzitou regulovatelnou dálkovým ovladačem.
  • Konstrukce je vyrobená ze slitin hliníku. Šrouby a čepy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.
  • Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních, impregnovaných látek s vysokou pevností, garantovanou barevnou stálostí a odolností proti plísním a hnilobě. Speciální úprava látek odpuzuje nečistoty a je zárukou snadné údržby.
  • Použití high-tech pásku v ramenech konstrukce zajišťuje tichý a přesný chod markýzy. Životnost je neuvěřitelných 100 tisíc cyklů. Na ramena je poskytována 10letá záruka.
  • Motorické ovládání markýzy je standardem, je také možné manuální ovládání.
  • U motorického ovládání si můžete vybrat z široké nabídky čidel počasí, které automatizují provoz a zajistí ochranu markýzy před zničením silným větrem.
  • Pro širší využití markýzy nabízíme sálavé topidlo Tempura (infrazářič) nebo integrované osvětlení. Díky tomuto příslušenství budou vaše chvíle strávené na terase příjemnější a delší.