Ochrana osobních údajů

Webová prezentace společnosti confico.cz obsahuje webový formulář pro zaslání poptávky s žádostí o cenovou nabídku nabízených produktů, případně pro zaslání obecného dotazu či zprávy.

Webová prezentace generuje email, který je zaslán do emailové schránky eshop@confico.cz.

Správce osobních údajů

Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů udělujete společnosti Confico Trading, s. r. o., která je správcem Vašich údajů.

Jaké udaje uchováváme

Osobní údaje, které sbíráme prostřednictvím kontaktního formuláře na tomto webu zahrnují: jméno a příjmení, adresu místa realizace, email pro odpověď, další kontakt údaj (telefon, facebook jméno nebo skype jméno), IP adresu v okamžiku odeslání poptávky.

Proč osobní údaje zpracováváme

Vaše osobní údaje potřebujeme za účelem vytvoření cenové nabídky. Později údaje používáme pro realizaci objednávky či zakázky na základě smlouvy o dílo (vytvoření dokumentace k realizaci zakázky, projektové dokumentace k zadání výroby objednaného produktu, smlouvy o dílo a předávacího protokolu) a pro účely účetnictví.

Kdo má k údajům přístup

Vaše osobní údaje používáme výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytujeme je třetím osobám.

Výjimkou jsou situace, kdy:

  • potřebujeme přepravit zboží, pak nezbytné kontaktní údaje a údaje o adrese doručení jsou předány přepravním nebo doručovacím společnostem.
  • v průběhu zpracovávání účetních dokladů, poskytujeme přístup k účetním dokladům obsahujícím osobní udaje nezbytné pro fakturaci vybranému zpracovateli spolupracující účetní společnosti.

Jak dlouho Vaše osobní údaje uchováváme

V případě vytváření cenové nabídky zpravováváme Vaše osobní udaje 2 roky po zaslání cenové nabídky.

V případě následné objednávky a plnění smlouvy zpracováváme a uchováváme údaje minimálně do okamžiku ukončení záruční doby. Zpravidla ale údaje uchováváme pro usnadnění komunikace v období i po záručním servisu na dobu 10 let.

Právo na opravu nebo odstranění osobních údajů

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • Pokud si přejete, abychom Vaše osobní údaje odstranili, napište nám email na adresu info@confico.cz.

V Praze, dne 20. 5. 2018