Plaza Viva pergola s pohyblivou plátěnou střechou

Plaza Viva je subtilní
a zároveň odolná pergola do mírného deště

Plaza Viva poskytne stín pro vaší terasu i v silném větru a nevyžene Vás z ní ani krátká letní přeháňka.

Jemně doplní vzhled vašeho domu a nebude působit na fasádu přiliš velkými silami.

Moderní řešení zahrnující výsuvnou stojinu, zipové vedení látky, integrované osvětlení a čelní navíjecí volán uspokojí všechna vaše přání

Prohlédněte si galerii fullscreen

Plaza Viva
s výsuvou stojinou
4 x 3 m

od 169 000 Kč s 12% DPH
včetně montáže, bez dopravy, kotvícího, těsnícího a elektroinstalačního materiálu
konstrukce: Hliník, práškové lakování
výrobce: weinor (Německo)
šířka: do 6 m
hloubka: do 5 m
dodání: od 3 týdnů

Solidní konstrukce stojin umožní stínit velké rozměry teras až do 30 m2 a poskytne odolnost proti větru o síle až 6. stupně Beaufortovy stupnice.

Konstrukce je velmi elegantní s téměř žádnými viditelnými šrouby.

Volitelná teleskopická stojina lze pomocí kličky zvýšit nebo snížit tak, aby dešťová voda snadno stékala na stranu již při 4° sklonu markýzy. Snížení napětí v konstrukci pergoly je dosaženo plouvoucím uložením kazety a kloubu stojiny.

Jsou dostupné dvě varianty vedení střešního potahu - bez zipového vedení a se zipovým vedením látky v bočních kolejnicích. Zipové vedení poskytuje vypnutí látky ze všech čtyř stran a snižuje prověšování látky i při velkých rozměrech pergoly.

LED osvětlení s přirozenou teplotou světla poskytuje dokonalou atmosféru po setmění. Intenzitu osvětlení je možné plynule měnit dálkovým ovladačem.

Soukromí a ochranu před nízkým sluncem poskytuje volitelný vertikální volán ovládaný klikou. Vertikální volán je možné používat pouze s teleskopickou stojinou v nejvýše vysunuté pozici. Volán nelze kombinovat s LED osvětlením integrovaným do kazety markýzy.

Pro pergolu Plaza Viva dále platí:

  • Můžete si vybrat ze 47 standardních barev konstrukce nebo 9 speciálních trendových barev. Za příplatek také jakoukoliv jinou barvu RAL.
  • Verze Plaza Viva LED má integrované osvětlení s intenzitou regulovatelnou dálkovým ovladačem.
  • Konstrukce je vyrobená ze slitin hliníku. Šrouby a čepy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli.
  • Můžete si vybrat z široké nabídky kvalitních, impregnovaných látek s vysokou pevností, garantovanou barevnou stálostí a odolností proti plísním a hnilobě. Speciální úprava látek odpuzuje nečistoty a je zárukou snadné údržby.
  • Použití high-tech pásku v ramenech konstrukce zajišťuje tichý a přesný chod markýzy. Životnost je neuvěřitelných 100 tisíc cyklů. Na ramena je poskytována 10letá záruka.
  • Motorické ovládání markýzy je standardem, je také možné manuální ovládání.
  • U motorického ovládání si můžete vybrat z široké nabídky čidel počasí, které automatizují provoz a zajistí ochranu markýzy před zničením silným větrem.
  • Pro širší využití markýzy nabízíme sálavé topidlo Tempura (infrazářič) nebo integrované osvětlení. Díky tomuto příslušenství budou vaše chvíle strávené na terase příjemnější a delší.